Tek Ürün Tanıtım Siteleri

Tek Ürün Tanıtım Siteleri

Tek Ürün E-Ticareti Nedir?

Tek ürünü tek siteden satan e-ticaret modelidir. Tek bir ürüne yönelik e-ticaret sitesi oluşturarak, ürününüz üzerinde daha fazla ilgi toplayabilirsiniz. E-ticaret sitenizde yer alan bilgilerin tümü bir tek ürüne yönelik olacaktır. Bu sayede ürününüzü en iyi şekilde tanıtırsınız. Eğer ürün sayınız fazla ise, her ürüne yönelik yeni tek ürün e-ticaret sitesi oluşturabilir, oluşturduğunuz tüm tek ürün e-ticaret sitelerini Yönetim panelinden üzerinden yönetebilirsiniz

Tek Ürünlü Satış Sitelerinde Dönüşüm Oranı Neden Daha Yüksek?

Tek ürün satış sitelerinin dönüşüm oranı, birçok ürün satan sitelere göre daha yüksektir. Bunun en önemli nedeni gelen ziyaretçiye alternatif ürün sunmadan daha detaylı ürün bilgilendirmesi yapmak ve ziyaretçiyi alternatif ürünler ile kararsız bırakmadan ikna etmektir. Kararsız kalan ziyaretçi alım kararını erteler. Sepet sitenizdeki en çok satan ürüne tek ürün sitesi yapın daha çok kazanın.

Tek Ürün Site Tasarım veya Hosting Kısıtlaması Var mıdır?

Web tasarım ve sunucu bağımsız olarak tek ürün sitelerinizi yönetir. Standart web şablonları ve tek bir host firması ile sınırlı kalmazsınız. İstediğiniz tek ürün siteniz ile internette yayına başladıktan sonraki aşamada biz devreye gireriz. Tek ürün web sitesi tasarım ihtiyaçlarınız için talebinizi ekibimize ayrıca iletebilirsiniz.