Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; king_PHP_Code_Widget has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/trhost.info/httpdocs/wp-content/themes/arkahost/core/widgets/xcode.php on line 7

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; king_flickr_photos has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/trhost.info/httpdocs/wp-content/themes/arkahost/core/widgets/flickr.php on line 7

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; king_TwitterWidget has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/trhost.info/httpdocs/wp-content/themes/arkahost/core/widgets/twitter.php on line 3

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; king_widget_tabs has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/trhost.info/httpdocs/wp-content/themes/arkahost/core/widgets/tabbed.php on line 4
Hakkımızda – TrHost – Gaziantep Web Tasarım | Hosting | Domain | Sunucu Kiralama

Hakkımızda

Tr Host uzun yıllardan beri alanında hizmet veren bir internet ve iletişim firmasıdır. Hizmet süreci içinde her projeyle kendine ve müşterilerine katkı sağlayan TR Host, bilgi birikimini ve tecrübesini arttırmakta, sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve iş ortaklarına doğru çözümleri sunabilmektedir.Çalışma prensibimiz, doğru çözümleri doğru şekilde ve zamanda hayata geçirmek ve bu doğrultuda dinamik ve üretken bir yapıyı sağlamak ve korumaktır. Bu çerçevede, dinamik, canlı ve üretken kimliğimizi profesyonel ve metodik bir çalışma düzeninde hizmetinize sunmaktayız.

Tr Host özellikle internet tabanlı olarak tasarım, yazılım geliştirme ve uygulama hizmetleri sunan, uzmanlığı olan alanlarda verimlilik odaklı ve akılcı yaklaşımlarıyla Gaziantep’te sektörünün öncü firmalarından biridir.

Kurumsal yaklaşımını yaratıcı ve dinamik kimliği ile bütünleştiren Tr Host, günümüzün ve geleceğin iletişim ortamı olan internette birlikte çalıştığı firmalara verimlilik ve üretkenlik yolunda doğru adımlar atmasında yardımcı olmaktadır.

İhticayınız olan her an Tr Host sunduğu hizmetler ve bilgi birikimiyle çözümleyici ve yönlendirici iş ortağınız olarak yanınızda olacaktır. Hizmet anlayışımız, uzun soluklu ilişkiler ve koşulsuz müşteri memnuniyeti doğrultusunda şekillenmektedir.

Misyonumuz :
Müşterilerimizin internet ortamında geçiş süreçlerinde rekabet güçlerini artıracak, kaliteli, gelişmiş çözümler ve projeler üreten bir bilişim firması olmak.

Vizyonumuz:
Türkiyenin web tasarım sektöründe, global bir marka olmak.

Müşteri memnuniyeti
Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Standart fiyat anlayışı
Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart paket çözümleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet etmekteyiz.

Profesyonel Yaklaşım
Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemektir.

120+ Domain Kaydı

150+ WebSites Hosting

175+ Müşteri

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Güvenilir ve Hızlı
Web Sayfalarınızı Yüksek Güvenlik Önlemleri İle Koruyor, Gelişmiş Teknoloji İle Hızlandırıyoruz.
Responsive Design
Web Sitenizi Mobil, Tablet ve Pc'ye Uyumlu Olarak Hazırlıyoruz
Bilgi Bankası
Hazırlıyacağımız Ürünün Geniş Kapsamlı Kullanma Kılavuzunu Sizlere Teslim Ederek Kullanım Kolaylığı Sağlıyoruz
24/7 Teknik Destek
Firmamızın Müşteri Temsilcilerinden 7/24 Destek Alabilirsiniz
Ömür Boyu Ücretsiz Güncelleme
Yazılımlarımızda Herhangi Bir Güncelleme Olduğunda Hiçbir Ek Ücret Ödemeden Yararlanabileceksiniz

Ekibimiz

sample
Kadir TELMEN Seo

Sistem Yöneticiliği Uzmanı

sample
Furkan TEKATLI Full Stack

Php, Wordpress, Html, Css, Javascript ve Grafik Tasarım Uzmanı.